Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy kell csinálni popsitörlőt...

Hogy kell csinálni popsitörlőt házilag? Használtok ilyet?

Figyelt kérdés
Voltam egy bemutatón, ahol házilag készített dolgokat lehetett látni, kipróbálni. Viszont a gyermekeimtől nem nagyon tudtam figyelni és mindent megjegyezni. De nem is aggódtam, mert mondta az előadó, hogy a honlapon megtalálom a recepteket. Pont sajnos ez nincs rajta. Pedig szuper volt. Ha nem ismerem fel a konyhai kéztörlőt nem is jöttem volna rá, hogy saját készítésű. Találtam ilyen recepteket, de ezekben ugyanúgy "vegyszer" van. (pl. az egyikben sampon). Amit ő készített, abban meg vmilyen vaj talán, illóolaj és víz. Ha valaki tud segíteni, vagy használ ilyet írjon, linkeljen.
2011. jún. 27. 14:48
 1/3 anonim válasza:
Bocsika, hogy nem a kérdésedre válaszolok, de a honlap címét meg tudnád adni érdekelnek az ilyen dolgok, vagy akár privibe leírni?!Előre is köszke :-)
2011. jún. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

semmi baj, remélem fent maradhat hisz csak receptek

[link]

2011. jún. 27. 15:17
 3/3 anonim válasza:
köszönöm szépen :-)
2011. jún. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!