Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Mikor küldik a gyes-ről...

Mikor küldik a gyes-ről határozatot?

Figyelt kérdés

Már kaptam kétszer is gyest, de határozatot még találtam a postaládában. A munkahelyem meg már kérné, mivel 6 órában dolgozom. Ti mikor kaptátok kézhez a határozatot az igénylést követően?

(jövő héten felhívom a mák-ot, ha addig nem találkozom azzal a papírral)


2013. okt. 24. 21:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ez egy igen jó kérdés..én már jártam úgy,hogy előbb volt a számlán a gyes,mint ahogy megjött a határozat-ahogy Te is írtad. Én nem várnék,hanem személyesen bemennék a határozatért.
2013. okt. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nekem meg erről jutott eszembe egy másik kérdés (bocsánat érte). Nekem szeptember közepén járt le a gyed, és még akkor megigényeltem a máknál a gyest. Még én se kaptam határozatot se, meg a részarányos gyest se. Most, november elején várhatok utalást szerintetek? A szomszédom azt mondta, hogy ő pár éve több, mint 4 hónapot várt az első utalásra. Remélem nem így lesz, mert nem fogom tudni fizetni a számláimat!
2013. okt. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
ahogy elnézem a mák precíz és pontos ügyintézését, akkor csak annyit írhatok, hogy remélem megkapod az eddig neked járó gyest!
2013. okt. 25. 14:08
 4/16 anonim ***** válasza:
Én a lezáró határozatomat nem kaptam meg, lassan 4 hónapja. Azt is kérték volna, voltam bent, határozatot nem tudtak adni, csak egy igazolást, azt is félig rosszul töltötték ki.
2013. okt. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Jé,én is szeptember "közepétől" igényeltem a gyest,12-én járt le a gyed-em,és még én sem kaptam,azt írták a válasz mailbe,hogy az ügyintézés 30 nap,várjak türelmesen. hát,én meg félve várom a következő utalást,mert ha akkor sem lesz rajta,bajban leszünk....


Eddig nagyon rendesek voltak a MÁK-nál,bármi gyíkom volt,olyan segítőkészek voltak,most meg puff... nem tudom mi történt velük,mi lett a rendszerrel....

2013. okt. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Új programot kaptak a nyáron, úgy látszik még nem sikerült betanulni.
2013. okt. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én lassan 3 hónapja várok.Se pénz se határozat...
2013. okt. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
akkor úgy látom én szerencsés helyzetben is vagyok a kedves utolsó válaszolóhoz képest. :(
2013. okt. 28. 15:14
 9/16 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Képzeljétek, tegnap megkaptam a részarányos gyes utalást, ma pedig a határozatot!!! Yuppié!
2013. okt. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
:)
2013. okt. 29. 12:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!