Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Sok munkahely nem engedi meg...

Sok munkahely nem engedi meg az anyukának, hogy újszülött gyermekével maradhasson?

Figyelt kérdés

2013. nov. 21. 17:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nincs. Nem a munkahely dönti el, hanem te. Ők maximum hatni tudnak, ha akarnak, de nem ők a döntők.
2013. nov. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz azon, hogy nem engedi meg? Ilyen nincs.
2013. nov. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nem
2013. nov. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%
Magánvállalkozásnál sajnos előfordul az ilyesmi. Nagyon szabályozni sem lehet, mert akkor meg gyes után nem vesznek vissza. Nem tehetik meg, de megteszik.
2013. nov. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm #4-es elsősorban erre gondoltam, hogy ilyen megtörténhet-e, csak rosszul raktam fel a kérdét.
2013. nov. 21. 17:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést. Mi köze a munkahelynek az újszülött gyermekemhez? Vagy miről szól ez a kérdés?
2013. nov. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyáltalán nem jellemző, még a magáncégeknél sem. Soha senkitől nem hallottam még ilyet. A cégnek sem érdeke, hogy egy újszülött anyukáját dolgoztassa, mert nyilván nem lehetne rá teljes mértékben számítani pár nappal/héttel szülés után. Még fel sem épül teljesen a szülésből.
2013. nov. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sem jellemző, én még ilyet nem is hallottam, pedig találkoztam már pár kacifántos esettel. Olyanra volt már példa, hogy a tgyás lejárta után közölték anyukával, hogy menjen vissza dolgozni, különben az éves leltár során feltárt hibák miatt rendkívüli felmondással elküldik (de ez is csak egyetlen eset volt).
2013. nov. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!