Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Mit tudok tenni ha a munkahely...

Mit tudok tenni ha a munkahelyem nem akarja intézni a t-gyást?

Figyelt kérdés
Már kétszer szóltam nekik, h megszületett a kicsi október 18-án, és azóta se küldenek semmi papírt.
2013. nov. 22. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:

A munkahelyed csak akkor intézi, ha tb-kifizetőhely. Ha nem az, akkor az oepnél kell intézned.

ÉS nem elég szólni, nyomtatvány van, azt neked kell kitölteni, leadni. Nehogy már a munkahely küldje...

2013. nov. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az előző hozzászóló rosszul tudja. Az én munkahelyem sem tb kifizetőhely mégis ők intézik mert a tgyás-hoz és a gyed-hez is kell a foglalkoztatói igazolás amit a munkáltatónak kell megküldeni az oep felé. Az viszont igaz, hogy neked kell megigényelni az oep-nél a tgyás-t, kitölteni papírokat de a foglalkoztatói igazolást a munkahelyednek kell megküldenie.
2013. nov. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Jégtánc ***** válasza:
Nálam is a munkáltató intézte és nem kifizető hely.Letöltöttem a nyomtatványt kitöltöttem,erre. Munkaadó másikat küldött kitöltésre aláírásra és beküldte az oephez.Gyed igénylésnél ugyanígy volt.
2013. nov. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Jégtánc ***** válasza:
Érdemes lenne azért az oepet felhívni,ők majd megmondják mi a teendő.
2013. nov. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor felhívom az oep-et. Én eddig azért nem intéztem semmit, mert a munkáltató azt mondta ők küldenek nekem minden papírt ha meg van a gyerek. Nem kell semmit intéznem, ők intézik.
2013. nov. 22. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!