Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Az új törvény szerint a...

Az új törvény szerint a tartósan beteg gyerek után járó GYES-t is, és ha születik másik gyerek azután is kaphatom a GYES-t?

Figyelt kérdés

Szóval emelt családi pótlékot és GYES-t kapok a nagyobbik csemetémre. Még nem jár le, de úgy néz ki állapotos vagyok a következő babával. Akkor ezután kaphatom a két ellátást majd együtt?

Mert eddig vissza kellet mondani az egyiket.

Köszi a válaszokat.


2013. nov. 27. 05:38
 1/3 anonim ***** válasza:
78%

majd ha lesz új törvény, megmondom.

agyrém, ami itt megy. Pénzszagra gyűl az éji vad, te tetted ezt, kiràly!

2013. nov. 27. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez eddig is így volt. Én hónapokra kórházba kerültem a lányom 2 éves orában, így nem járt a sima gyes, a férjem vette igénybe vele a tartósbeteg utáni gyest (nekünk 10 éves koráig jár autoimmun betegség miatt), de amikor 3 évesen megszületett a második babánk, természetesen le kellett modania, ugyanis két ellátás nem jár.


Az emelt csp ettől függetlenül jár folyamatosan és a többi kedvezmény is (utazás, gyógyszer)

2013. nov. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Az elsőnek: pénzből élünk, a gyerekem olyan betegséggel küzd,ami gyógyíthatatlan, folyamatosan felnőtteknek való gyógyszereket szed. Hidd el én lennék a legboldogabb, ha egészséges lenne...


Különben úgy hallottam valamelyik híradóban, hogy több gyerek után is jár majd az ellátás egyszerre.

2013. nov. 27. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!