Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Nem baj ha egyszerre lesz...

Nem baj ha egyszerre lesz leadva az utolsó hónap táppénz és a Tgyás igénylésem? ( 28 nappal előbb igényelem )

Figyelt kérdés
Táppénzen vagyok december 23-ig, utána dec. 24-től tgyás. Viszont az utolsó tp-es papíromat még nem hoztam el a dokitól, ( 17 -én megyek újra háziorvoshoz) .
2013. dec. 9. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Remélem hogy nem baj, mert én is így fogom leadni. Én a héten intézem, ha gondolod majd megírom, rendben volt-e.
2013. dec. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az jó lenne , köszi :)
2013. dec. 10. 17:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Tegnap leadtam a maradék táppénzes papírjaimat, és vele együtt a szülési szabadságost.

A táppénzesre ráírták hogy12.12-től keresőképes, és kaptam egy olyat hogy 12.12-től terhes állományba vettek. Ehhez kellett még egy nyomtatvány amit az OEP honlapján lehet megtalálni, Igénybejelentés TGYÁS megállapításához.

Ennyi :)

2013. dec. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. dec. 16. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!