Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » A kérdésem kissé összetett....

A kérdésem kissé összetett. Ki tud segíteni? (bővebben lent! (Bérrendezés GYED-en lévőknek? )

Figyelt kérdés

Az alapellátásban dolgozok. 2009.09.01-től 2012.09.15-ig dolgoztam. Első gyermekünk 2012.októberében született. 2012.09.16-tól szülési szabadságot vettem ki munkáltatóm "kérésére". Jelenleg GYED-en vagyok. Most tervezzük a második babát (reméljük 2014-ben fog megszületni :)...dolgozunk rajta :)). Elméletileg az alapellátásban dolgozók bérét rendezték (mondjuk a kollégáimat megkérdezve a minket foglalkoztató Önkormányzat nem tett lépéseket ez ügyben). Az egyik kolléganőm mondta, hogy neki igényt kellett benyújtania az emelésre, de bővebb magyarázatra nem volt ideje. Nekem is be kéne nyújtanom ilyen igényt? Van erre formanyomtatvány? Ha nincs mit kell belefoglalni? Jár egyáltalán GYED-en lévőknek is az ígért bérrendezés? Ha igen mikor látok belőle valami?


Elnézést, ha hosszúra és tömörre sikeredett a leírásom!


Előre is köszönöm a segítséget! :)


2013. dec. 13. 13:43
 1/2 anonim ***** válasza:
csak félig tudok segíteni, nálunk is volt bérrendezés, igényt nem kellett benyújtani, viszont a GYED miatt engem nem érintett. Eddig annyi infót kaptam, hogy visszamenőleg fogják rendezni, majd ha visszamegyek dolgozni.
2013. dec. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Rendben! Köszönöm szépen a válaszod! Akkor majd ne felejtsünk el "reklamálni" a jussunkért, ha visszamentünk dolgozni :)


Minden jót kívánok Neked!

2013. dec. 13. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!