Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Lehetséges olyan, hogy kismama...

Lehetséges olyan, hogy kismama vagyok és van kettő személyi kölcsönöm, hogy azt kb két évig fel lehessen függeszteni?

Figyelt kérdés
2013. dec. 20. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az összefüggésben nincs.
2013. dec. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ilyen nincs
2013. dec. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fel biztos nem lehet függeszteni. Nekem diákhitelem van, azt lehet mert az állam támogatja. A futamidőt (ha lehet) meg tudod hosszabbítani, így csökken a törlesztörészlet.
2013. dec. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet, csak azért, mert kismama vagy. Akkor sem lehet majd, ha megszülsz. Csak a törlesztőrészletet tudod csökkenteni, de akkor kitolódik a hitel lejárata is valószínűleg vagy azt kéred, hogy fél évig kevesebb törlesztőt fizess, de akkor fél év után új törlesztőrészletet állapítanak meg, ami magasabb is lehet, mint az eredetileg megállapított törlesztő. Legalábbis az OTP-ben így van valahogy. Teljesen felfüggeszteni nem lehet a személyi kölcsön fizetését 2 évre és simán levonják a táppénzből és gyedből is!! Sőt, még a családi pótlékból is! Nekem is van személyi kölcsönöm és ahogy a családit ráutalják a számlámra, a bank le is vonja rögtön belőle a törlesztőt!!

Olvasd el ezt, ha esetleg OTP-s vagy: [link]

2013. dec. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. dec. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!