Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Összesen mennyi bejelentett...

Összesen mennyi bejelentett munkaviszonyomnak kell lennie, hogy kaphassak GYESt?

Figyelt kérdés

Vagy nem szükséges hozzá munkaviszony? Bocsánat, ha nagyon bugyutának tűnik a kérdés, de eddig nem foglalkoztatott a dolog, így elég tájékozatlan vagyok a témában.

Babát tervezünk a párommal, és az a problémám, hogy összesen kb másfél év bejelentett munkaviszonyom van, ennek a nagy része is csak négy órás.

Mielőtt bárki lehurrogna, jelenleg is dolgozom, mindig is dolgoztam, csak ismerős cégénél, itthonról, és nem vagyok bejelentve, mert így jobban megéri mindegyikőnknek.



2014. jan. 15. 14:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
De ha annyira megvisel az az 50 ezres különbség akkor a gyes 25 ezre végképp semmi.
2014. jan. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nem 50, hanem 100-150 ezer.
2014. jan. 15. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!