Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Államkincstár oldalán (ügyfélk...

Államkincstár oldalán (ügyfélkapun keresztül) beadott nyomtatvány?

Figyelt kérdés

A fent nevezett módon beadtam 01.06-án a GYES folyósításáról a kérelmet, mivel az államkincstárban közölték, hogy egyenlőre a 8 órás munkavégzés mellé járó +GYES-t(ugye a gyerkőc 3 éves koráig)így lehet még csak megigényelni.

Nyugodtan töltsem ki, küldjem el nekik ügyfélkapun keresztül, stb..

Én ezt meg is tettem, a benyújtott nyomtatvány mellett szerepel, hogy ki az ügyintéző (név szerint), az iktatószám, hogy iktatva lett. Valamint a "Befejezés várható dátuma: 2014.02.05."


Viszont az ügyintéző telefonba (központi számon érdeklődtem anno) azt mondta, hogy az ügyintézés ideje lerövidült, 21 naptári napra. Számomra a naptári napba beletartozik a hétvége is.

Ha csak munkanapot nézek, akkor is 02.04-re már határozatot kéne kapnom róla, nem?


2014. jan. 23. 13:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!