Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Sos! December 11. -én lejárt...

Sos! December 11. -én lejárt a biztosításom de a munkáltató küldte a határozott idejű szerződésemet február 28ig. Március 1-re vagyok kiírva. Most tudtam meg, hogy nincs biztosításom. Mit tehetek? Hibázott a cég?

Figyelt kérdés
Valaki hozzáértő tudna segíteni?elvileg 8nap szabim van még.9es kóddal vagyok kiírva

2014. jan. 27. 16:27
 1/5 A kérdező kommentje:
Megvan a tgys-hez a bedolgozott napom is,értesítést nem kaptam róla,hogy megszűnik a biztosításom
2014. jan. 27. 16:43
 2/5 anonim ***** válasza:

Nincs ebből baj, amint a munkáltató rendezi az oeppel a dolgokat, megint lesz biztosításod, addig előszolgáltatásra jogosult vagy.

Itt az a baj, ha szülsz nem lesz biztosítesod, ha csak febr. 28-ig van szerződésed! Így Tgyás, gyeded hogy lesz?

2014. jan. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elvileg a tgys-t 28nappal előtte meg lehet igényelni,nem?szóval ne is várjak semmiféle juttatást a munkáltatómtól?és ha igénybe veszem a 8nap szabimat?elvileg ha ujra felvesz táppénzre akkor mi lesz?mert itt a munkáltatóm baszta el az egészet.én nem tehetek róla?vagy munkaügyibe ha megyek?
2014. jan. 27. 17:10
 4/5 A kérdező kommentje:
Mi az az előszolgáltatás?
2014. jan. 27. 17:12
 5/5 A kérdező kommentje:
Mit tudok ilyenkor tenni,hogy kapjak valamiféle ellátást?
2014. jan. 27. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!