Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ha főállású anya leszek akkor...

Ha főállású anya leszek akkor mennyi pénz kapok összesen?

Figyelt kérdés
Tételesen lennék rá kíváncsi hogy családi plusz ez meg az ...Köszönöm szépen.

2014. febr. 7. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
25 ezer gyet összege. A családi akkor is járna ha dolgoznál, szóval azt nem számolnám ide 16 ezer /gyerek.
2014. febr. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ilyenkor GYES az nincs igaz ?GYET meddig jár?
2014. febr. 7. 17:01
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs gyet jár aminek pontosan ugyan annyi az összege, mint előtte a gyes-nek. A legkisebb 8 éves korái vagy a legnagyobb 18 éves koráig,ami előbb bekövetkezik.
2014. febr. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
2014. febr. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor teljesen nem értem hogy miért megy el szinte mindenki mostanában anyaságira ha nem lesz több a pénze mert én úgy tudtam hogy jár a gyes az anyasági plusz emelt családi...tényleg nem értem miért jó az hogy a gyest nem gyesnek hanem gyetnek fogják hívni nme hiszem hogy ezért menne el annyi szülő anyaságira ...
2014. febr. 8. 20:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert egyszerűbb eltartottnak lenni mint napi 8-10 órát egy munkahelyen lehúzni.
2014. febr. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!