Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Gyes igénylésére - ha munka...

Gyes igénylésére - ha munka mellett szeretném igénybe venni az új szabályok szerint - nincsen új nyomtatvány?

Figyelt kérdés

A MÁK honlapján, mintha megállt volna az idő...vagy én vagyok nagyon béna?

A nyomtatványon még az az szerepel, hogy kijelentem, hogy nem dolgozom többet, mint heti 30 óra, és nincs elhelyezve napközben bölcsiben.

Most ezt töltsem ki???



2014. febr. 13. 10:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

9. vagyok:miért lett 0%-ban hasznos a válaszom?!

Én vagyok a 6-os válaszoló is,ott linkeltem,a 9-esnél csak bemásoltam a nyilatkozat egy részét,ami a Gyes igénylőn található.

Tényleg milyen haszontalan válaszok is ezek...De nem baj nekem már utalták a Gyes extrát,amit a belinkelt nyomtatványon igényeltem meg...Így próbáljon meg másnak segíteni az ember!Gratulálok a lepontozónak!

2014. febr. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!