Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Körülbelül mennyi szabin...

Pötti kérdése:

Körülbelül mennyi szabin gyűlt össze a 4 év alatt hogy tudom ezt kiszámolni? 25 éves múltam októberben

Figyelt kérdés
2010 februárban mentem el táppénzre első terhességemmel abban az évben januárban vettem ki egy nap szabadságot gyed alatt született még egy kislányom akivel most járt le a gyedem 02.14-én
2014. febr. 17. 18:42
 1/1 anonim válasza:
Én 2010 júniusában szültem, és nekem is jött közben 2. baba, ő jövő hónapban tölti a kettőt, így visszamegyek majd dolgozni. Nekem 65 nap szabim gyűlt össze, bár én 33 éves vagyok, és táppénzen nem voltam csak 1 hónapot. Ennek függvényében a tiéd szerintem kevesebb, (olyan 50 nap körül biztos van) de kérdezd meg a munkáltatód, mert ők tudják pontosan megmondani.
2014. febr. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!