Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Elkuldhet a munkaltato a gyed...

Dobainé Nagy Anita kérdése:

Elkuldhet a munkaltato a gyed lejarta utan ha nem tud visszavenni? Varom a valaszokat.

Figyelt kérdés

2014. febr. 19. 22:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze
2014. febr. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Jégtánc ***** válasza:
Engem nem küldött el.Azt mondta hogy nem tud visszavenni,én meg mondtam hogy ok akkor elmegyek Gyesre.Ennyiben maradtunk.
2014. febr. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egy hónapra vissza kell vennie szabikat kifizetni és utána igen.
2014. febr. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
azt mondta ha 2 eves lesz a kisfiam elkuldenek. Lehetseges ez jogilag ? 3 eves korig a gyes lejartaig nem az van hogy nem kuldhetnek el?
2014. febr. 19. 23:21
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha kéred, hogy visszavegyenek álományba akkor elküldhet 1 hónap után, de ha otthon maradsz 3 évig fizetésnélküli szabin akkor nem.
2014. febr. 20. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van kilátásban, csak azt nem tudom, milyen munkát ad arra az egy hónapra? Vagy az szabadságban kiadja? Ha több szabadság van, azt meg kifizeti? Nem merem megkérdezni, mert akkor "belegondol" a cég, így meg talán jobb, ha csak akkor szembesül, ha már ott leszek.
2014. febr. 20. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Már más a törvény, elküldhet. Nincs a 3 éves korig tartó védelem már, csak akkor, ha GYES-en maradsz, ha visszatérsz, elküldhet.
2014. febr. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Gyesen maradok itthon a fiam 3 eves koraig. akkor mi a verzio?

Es ha a gyes alatt megint kismama leszek mi a helyzet? felmondhat nekem a munkaltato?

2014. febr. 20. 22:14
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha gyesen maradsz, akkor nem küldhet el 3 éves koráig.
2014. febr. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha meg terhes leszel, akkor jelentsd be írásban, onnantól megint nem küldhet el, amíg a második babával otthon vagy.
2014. febr. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!