Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » GYED alatt kaphatok munkáltató...

GYED alatt kaphatok munkáltatói kölcsönt?

Figyelt kérdés
Sajnos 3 hete várom a választ a munkáltatómtól, de hiába. Azzal tisztában vagyok, hogy hitelben adós nem lehetek, csak adóstárs, de nem tudom, hogy felvehetek-e munkáltatóit. Hol tudnék ennek utánanézni?
2014. febr. 20. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt csak a munkáltatód tudja megmondani, tőle függ. Nálunk passzív állományban lévő, így többek között az is, aki Gyed-en van nem vehet fel munkáltatói kölcsönt.
2014. febr. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat. Én is passzív állományban vagyok, tehát akkor nagy az esély rá, hogy nem kaphatok. Azért jó lenne, ha munkáltató is válaszolna végre.
2014. febr. 20. 15:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Abszolút cégfüggő. Az a cég sem ad passzívoknak, ahol én dolgozom. Pedig megpróbáltam. :)
2014. febr. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!