Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóhitelt kaphatok így?

Autóhitelt kaphatok így?

Figyelt kérdés
Magyarországon járok egyetemre (levelező), mellette külföldön dolgozom. Sikerült összegyűjtenem 1 millió Ft.-t, de nem akarom teljesen lenullázni magam, így inkább felveszek 700.000 Ft mellé 300.000 hitelt. Ne írjátok, h várjak, mert sürgősen kell kocsi, mivel napi másfél órát utazok a munkahelyemre (csak oda).
2011. dec. 31. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Munkáltatói, bankszámlára kapott fizetés és úgy 23 éves kor. Utána esélyes.
2011. dec. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%

Fordítsd meg az arányt, akkor megkapod a hitelt!

Ha odamész a kereskedőhöz 700 önrésszel és 300 hiteligénnyel, akkor el fog hajtani, még a papírokat se adja le a banknak, mert kicsi lesz a jutaléka!

:D

2011. dec. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Menj be a Budapest Bankba, biztosan sikerülni fog :) szerintem...
2011. dec. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! 24 éves vagyok, de munkáltatóit csak magyart fogadnak el asszem. Viszont hallotttam olyat, h rezsiszámla meg bankszámlakivonat pár hónapra visszamenőleg, az lehetséges?
2011. dec. 31. 23:17
 5/8 anonim ***** válasza:

1. Szerintem inkabb menj fel az oszkar.com-ra, és talalj egy allando telekocsi-partnert! Nagyon draga az autozas egyedul!!

2. 700 E-bol mar vehetsz megfelelő kocsit!

2012. jan. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

3. állapodj meg a tulajjal, hogy a maradekot reszletben fizethesd!

Hitel esetén a banknak a felvett összeg többszörösét kell fizetned..:S

2012. jan. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Miért nem veszel 700 ezer Ft-ért autót?Szerintem ennyi pénzért már vannak jó autók,bár nem ismerem az igényeidet.Sőt tovább megyek én 300 ezerért vettem magamnak megbízható jó autót,ami az én igényeimet kielégíti.11 éves Opel corsa B 16V motorral.Kis fogyasztás,alacsony fenntartási költség,2 év alatt csak benzint kellett vennem bele és olajcserét.Persze,ha te fiatalabb,nagyobb autóra vágysz,akkor jobban a zsebedbe kell nyúlnod.Csak szerettem volna azt a tévhitet eloszlatni,hogy 500 ezer Ft alatt nem lehet megbízható autót kapni(sok kommentelő ezt mondja)

Bocsi,hogy nem a kérdésedre válaszoltam.

2012. jan. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hagyd a hitelt nem éri meg. Én 2x kifizettem az autóm és visszaadtam mert még 2x annyit akart a bank kifizetettni velem mint amennyiért vettem az egészet 3éve.

Visszaadtam a kocsit a banknak és most még mindíg többel tartozok mint amennyiért vettem a kocsit. :(

És most kocsim sincs de fizetek... :O

Nem éri meg hitelre venni.

Direkt arra pályázik a bank hogy fizesd ki és utánna add vissza nekik. Ők meg újra eladják.

2012. jan. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!