Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Most én vagyok a buta? Gyes...

Most én vagyok a buta? Gyes és mama? Ezt így lehet?

Figyelt kérdés
Rövid leszek:gyeden vagyok májusban jön a következő baba, 2 gyerek után kapok ellátást.1.:gyerekre még augusztusig gyedet majd onnan gyest 3 éves koráig a 2.:után májustól tgyás gyed majd gyes......a mama el akar menni gyesre a lányommal szeptembertől mert onnan jár a gyes rá de nem mehet el vagy igen mert én tgyás-on leszek a második babával meg hát elesnék a gyestől mert kaphatok két ellátást!!!!!!Én úgy tudom nem lehet vagy én vagyok értetlen?!
2014. febr. 22. 10:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen régen úgy lehetett ezt kiküszöbölni, hogy amíg táppénzen volt az anya elment a nyugdíjas nagyi gyes.-re.Idei évtől a gyed extra miatt pedig jár neked is a két ellátás. Tehát a nagyra a gyes 3éves korig és a kicsire a tgyás utána pedig a gyed.
2014. febr. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!