Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » GYES-en lévő anyukának be...

GYES-en lévő anyukának be lehet kerülni valahogy a munkaügyi központ álláskereső rendszerébe?

Figyelt kérdés

Azt tudom,hogy álláskeresési nem jár GYES mellett. Igazából az érdekelne,hogy ha GYES-en vagyok és nem találok állást, akkor be tudok-e kerülni az álláskeresési rendszerbe, vagy ahhoz munkanélkülin kell,hogy legyek!

köszi


2014. márc. 14. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Persze hogy be lehet kerülni!

Barátnőm is bement, regisztráltatta magát, jelentkezett hogy dolgozni szeretne, s egy hét múlva felvették utcaseprőnek.

8-16 dolgozik, pont jó neki, mert a nagyot tudja Oviba vinni, hozni, a kicsit meg leadja a Maminál.

2014. márc. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hátha nem is utcaseprés, de valami munka jól jönne!

Akkor ezek szerint regisztráltathatom magam úgy is,ha GYES-t kapok!

köszi

2014. márc. 14. 11:02
 3/7 A kérdező kommentje:
Na most meg egy fórumon azt írták,hogy nem regisztrálnak, csak ha lejárt a GYES!
2014. márc. 14. 11:11
 4/7 anonim ***** válasza:
De lehet gyes mellett. Én is gyes alatt voltam regisztrált munkanélküli. a kettő nem zárja ki egymást.
2014. márc. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De akkor nyilván a GYES-t kaptad (mármint pénzben) és regisztrálva voltál, ugye? Tehát munkanélkülit nem kaptál! Mert ha jól tudom vagy az egyik, vagy a másik!
2014. márc. 14. 11:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Így van. gyest kaptam, és reg. munkanélküli voltam. Ellátást nem kaptam. Azt még a gyes előtt igénybe vettem. A gyes és az ellátás egymás mellett nem jár, vagy egyik vagy másik.
2014. márc. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Már nincs ilyen, velem se álltak szóba a munkaügyiben, míg le nem járt a gyes, ez pár hónapja volt.
2014. márc. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!