Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Tgyást ės GYED kérdés.1és...

Tgyást ės GYED kérdés.1és 2 baba között? Többi lent!?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Olyan kérdésem lenne,hogy 2014.03.16ig gyeden voltam a kislányommal.De a GYED extra miatt 2014.01.02től munkába álltam,

Tervezzük a tesót,de eddig nem estem teherbe. A főnök szólt,hogy lehet eladja a céget mert nincs akkora bevétel...:( Ha most terhére esnék, elmennék munkanélkülire majd egy ismerős a 6.hónaptól bejelentése akkor ugye tuti kapnék tgyást és gyedet?

A másik kérdés,hogy meg lenne a 180 nap ugyebár,de az utolsó "baráti szivességes"munkabérből számítanák a tgyást es a gyedet ugye???

Köszönöm szépen


2014. ápr. 10. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Igen. Ráadásul az ismerősöd baromi nagy kockázatot vesz a vállára. Egyből kapni fog egy teljes NAV ellenőrzést.
2014. ápr. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Igen.


És már miért kapna NAV ellenőrzést, mert egy kismamát alkalmaz?

2014. ápr. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Így van. Több ismerősöm volt akit így jelentettek be és mindegyik cég kapott nav ellenőrzést. Mivel nem túl élteszerű, hogy valaki egy terhes nőt felvesz. Általában vagy csak kamu az egész és nem is dolgozik ott az illető illetve eddig is ott dolgozott feketén.
2014. ápr. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

könyvelőként megerősítem, bizony nav és oep is rászáll arra, aki felvesz terhest :(

Én egy ügyfélnek sem ajánlom, nem éri meg.

2014. ápr. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az fontos,hogy az ismerős cégé én már az előző terhesség elott is be voltam jelentve.Ergo most is állományban vagyok csak nem ott dolgozom es ugye gyesen vagyok még
2014. ápr. 10. 22:21
 6/6 A kérdező kommentje:
Valaki még???
2014. ápr. 11. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!