Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Járhat a GYED mellett a baba...

Járhat a GYED mellett a baba bölcsibe (persze, ha van hely)? Változik a GYED összege?

Figyelt kérdés
Köszi. :)
2014. febr. 24. 23:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Gyed mellet jàrhat oviba.Szerintem nem vàltozik az összeg,ha tovàbbra is te igènyleg.Bruttonak a 70%-a gyed,de gondolom adózni csak az egyik bevètelböl kell.
2014. febr. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
oviba--->bölcsibe bocsi! :)
2014. febr. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi!

Azért kérdezem, mert a GYED igénylő papíron volt egy olyan kitétel, hogy nappali ellátás esetén értesíteni kell a kifizetőt! Ezért gondoltam, hogy akkor, ha elkezd bölcsibe járni, akkor esetleg kevesebb lesz a GYED.

2014. febr. 25. 00:16
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor ha dolgozol is mellette, úgy hogy te otthon maradsz szinte esélytelen.
2014. febr. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem. Gyed mellett nem jarhat. Le kell mondanod rola, csak azutan kezdhet jarni a gyermeked. Mar, ha van hely.

Csak Gyes mellett jarhat a gyermek bolcsibe, viszomt a gyest mar 8 ora melle is megtudod igenyelni a gyed extra miatt.

2014. febr. 25. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

Utolsó hülyeséget írt.

Gyed mellett is járhat bölcsibe január 1től , ha elmúlt 1éves.


Utolsó neked meg javaslom a keresőt


[link]


A linken piros betűkkel villognak, javaslom olvasd el.


[link]

2014. febr. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Bár azt nem értem,hogy ha valaki nem tudja a pontos választ,akkor minek ír hülyeséget
2014. febr. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Járhat bölcsibe, ha újra dolgozol. Az új nyomtatványokon már nincs rajta ez a kitétel.

[link] legalul megtalálod a letölthető nyilatkozatot.

2014. febr. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%
Csak akkor járhat bölcsibe, ha te dolgozol. Ha nem dolgozol és a gyerek bölcsiben van, akkor nem kapsz GYED-et.
2014. febr. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Elsõ vagyok.

MEHEt bölcsibe,és te dolgozhatsz mellette Korlàtlanul.Ha a pici betöltötte az egy èvet.(De gondolom igen) Ha valaki nem ezt irta,rosszul tudja.Söt nàlunk apa igènyelte a gyedet,mert neki több a fizuja,bàr kiesik 61nap amire nem jàr gyed,de szàmolgatni kell,hogy èri meg jobban.

2014. febr. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!