Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Gyes csak 2 hónapra visszamenő...

Gyes csak 2 hónapra visszamenőleg jár?

Figyelt kérdés
Kisfiam tartósan beteg,emelt családit és gyest kaptam,viszont most amig vizsgálatokkal ezt nem igazolják,addig megvonták ezeket januártól(nem kaptuk meg az igazolást már a köv. évre) Ha bebizonyosodik hogy még fennáll a betegsége,csak 2 hónapra visszamenőleg kaphatom meg a családi különbözetét és a gyest?

2014. ápr. 14. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:
igen
2014. ápr. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen. Max 60 napra visszamenőleg lehet megigényelni.
2014. ápr. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) ill. :(
2014. ápr. 14. 12:13
 4/5 anonim ***** válasza:
nem, ilyen esetben nem él a két hónap, a kieső időt megkapod, csak új igénylés esetén van két hónap. A csp különbözetét is meg fogod kapni. Én is így jártam, hiába kértem időben időpontot kontrollra, nem kaptam, aztán nem volt megyei főorvos, hogy aláírja, de megkaptam az összes pénzt.
2014. ápr. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én leghamarabb májusban kaphatom ujra ha beigazolódik,igy a fél január és a feb.,márc. és áprlis marad akkor ki.
2014. ápr. 14. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!