Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Tgyás igénylés - 28 nappal...

Tgyás igénylés - 28 nappal szülés előtt - eredeti kiskönyv leadása?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy olyan kérdésem lenne, hogy ha igényelni szeretném a tgyást 28 nappal a várható születés időpont előtt, akkor a kiskönyv másolatának leadása elegendő, vagy az eredetit kellene leadni??? Persze a többi doksi mellett


Ki hogyan adta le?


Köszönöm!


2014. jún. 6. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Az eredetit le ne add! Az kell még a kórházban is szülésnél!!!

Nekem elég volt az a rózsaszín papírka, amit a doki állított ki a kiskönyv alapján.

(Végig dolgoztam, szülés előtt 22 nappal mentem TGYÁS-ra).


De ha nagyon kérik, akkor adj fénymásolatot!

2014. jún. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem szeretném leadni semmiképpen. Tudom ,hogy arra szükség van.

Csak nem értettem, mert több helyen azt olvastam, hogy az eredeti kell az igényléshez.


Köszönöm a segítséget.

2014. jún. 6. 15:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet az eredetit be kell mutatni. Vagy nem is tudom. Nekem elég volt a dokitól a papír ehhez.
2014. jún. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kérhetik se az eredetit, se a másolatot! A rózsaszín papír kell a háziorvostól, amit ő a kiskönyv alapján állít ki a szülés várható idejével.
2014. jún. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én elfelejtettem kérni olyan rózsaszínű papírt, de azért próba-szerencse alapon bementem az OEP-hez. Szerencsémre elfogadták a kiskönyvet, bemutattam az eredetit-lemásolták-visszakaptam. Ez Székesfehérváron volt, nem tudom máshol hogyan működik.
2014. jún. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Egyébként én is Fehérvárról írok :)
2014. jún. 10. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!