Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ha az első gyermekem 2012-ben...

Ha az első gyermekem 2012-ben született, a második pedig 2015-ben fog, őutána milyen támogasokat fogok kapni?

Figyelt kérdés

#gyerek #2015 #Talogatás
2014. jún. 14. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Az első után mit kaptál, van munkahelyed? Mióta van munkahelyed?

Szüléskor is lesz munkahelyed?

Ezeket nem írtad le, pedig ezek tükrében lehet a kérdésedre válaszolni.

2014. jún. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Volt munkahelyem! Egyéni vállakozó, fodrász vagyok. Azóta nem dolgozom mióta az elso gyermekem megszületett, mert még csak 2 éves volt, és pont akkor tölti majd a hármat amikor a második fog születni. Kaptam egyszeri gyermekágyi segélyt, majd tgyást 65 körűl, aztán gyedet 50.000 körül, most pedig gYest kapok 26 körül, és családi kedvezményt a párom kapja a fizetéséhez minden hónapban!
2014. jún. 14. 18:34
 3/4 anonim ***** válasza:
a vállalkozást megszüntetted vagy csak szünetelteted? esetleg más viszi helyetted?
2014. jún. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem szüntettem meg. Egyszerűen csak gyesen vagyok!
2014. jún. 15. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!