Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Mi jár nekem ha még tanulok...

Mi jár nekem ha még tanulok középsuliba?

Figyelt kérdés
Tanuló vagyok június 30ig van tanulói jogviszonyom,de még beiratkozok iskolára november 5-re vagyok kiirva.! mit igényelhetek ha megszületik
2014. jún. 23. 14:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
38%
Nem hanem hogy olyan hülyék szaporodnak meg akarnak gyereket nevelni akik még védekezni is hülyék.
2014. jún. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
67%
honnan tudod te azt hogy ki védekezik,ki nem..tartottad a gyertyát vagy mi?kész vicc az ilyen ember aki mindig mindent jobban tud mindenkinél
2014. jún. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
26%
Mert ki az a hülye aki iskolapadból még ki sem esve szülni akar?
2014. jún. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
92%
én is úgy szültem.naés?minden rendbe van azóta.legalább van egy erős plusz ami/aki motiválja az embert hogy mégelőrébb jusson.gyerek előtte eszembe se jutott az érettségi..most viszont meg lehet nézni meddig jutottam az életbe
2014. jún. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
11%
Aha persze én meg el is hiszem.
2014. jún. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

3. válaszoló vagyok.


Csak hogy tudjátok kedves beszólogatók, én is 19 évesen szültem az elsőszülött gyermekem. És hogy ettől hülye lennék? Nem! Nem vagyok az.

Életem legjobb döntése volt. Nekem nem hiányzott a bulizás, a stb.

Igaz hogy egy kicsit nehezebb volt gyereknevelés mellett dolgozni és levelezőn elvégezni mellette a főiskolát, de megcsináltam! Van saját lakásom, autóm, normális állásom, megadok mindent a gyerekemnek ami tőlem telik, olyannyira hogy idén ősszel Londonba viszem hogy gyakorolja az angolt élesben mert nyelvvizsgára készül.

13 éves most ( ki lehet számolni akkor mennyi idős vagyok..), soha egyetlen másodpercre nem bántam meg! Mert ezt nem lehet megbánni!


Egy nagyon boldog anyuka

2014. jún. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Ki az a hülye aki iskola padból kiesve szülni akar? hát ha úgy jó akkor én! Örülök azért hogy vannak emberek akik nem ítélnek el, mert 19 évesen gyereket vállalok! tudom nagy felelősség de mindent megteszek hogy boldog élete legyen!
2014. jún. 25. 12:33
 18/18 A kérdező kommentje:
Húha ez is régen volt már. :) azóta már több mint 4 éves a kislányom és felelősség teljes voltam első perctől kezdve! Lehet 19 évesen valaki érett az anyasághoz! Van aki 30. Túl sem az !
2019. márc. 20. 16:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!