Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Van itt olyan, akinek apa...

Van itt olyan, akinek apa igényelte a gyedet anya gyese helyett?

Figyelt kérdés

Kislányom 2 hét múlva lesz 1 éves. Nekem sajnos most nincs munkahelyem, csak a gyest kapom. Viszont a férjem dolgozik, és szeretnénk megigényelni a gyed extrát az ő fizujára. Van itt olyan aki intézett hasonlót mostanában?

Azt tudom hogy 2 hónapig nem fogunk kapni semmit, mert apa csak a 61. naptól kapja majd a gyedet, mivel munkában marad. A gyedet neki kell megigényelnie, ugye? És a munkahelyén vagy a hol, esetleg MÁKnál? Ugyanazt a gyed igénylőlapot kell csak kitöltenie, ami régeen volt, a sima gyed? Vagy a gyed extrának van külön igénylőlapja? Minden infó érdekelne ezzel kapcsolatban. Köszönöm szépen előre is.


2014. júl. 21. 11:13
 1/1 anonim ***** válasza:
én is kíváncsi lennék a válaszokra,igaz még nem aktuális,de 1 év és az lesz :)
2014. júl. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!