Házasodjunk vagy ne?

Figyelt kérdés

11 hetes pocaklakóm van :)

Nem tudjuk párommal mit tegyünk, összeházasodjunk vagy ne?

Igazából csak az tart vissza minket, hogy sokan mondták, egyedülálló anyaként több támogatást kapnék. És ha összeházasodnánk elesnénk ezektől.

Nem tudjuk mit tegyünk mert extra pénz jól jönne, de mégis ha nem nagy összegről van szó akkor lenne egy kis esküvő, mert azért mégis így a normális nem?

Mit tegyünk?

Válaszokat előre is köszönöm!


2014. júl. 21. 23:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Milyen több támogatást?? Ha nektek megéri az a 1-2 ezer plussz akkor ne házasodjatok.
2014. júl. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Sajna nem tudom mennyivel több.

Azért írtam ki a kérdést.:)

2014. júl. 21. 23:25
 3/10 anonim ***** válasza:
19%

1000ft-al kapnál többet mint egyedülàlló, de akkor nem lakhattok egy lakásban, egy lakcímen! A családi adókedvezménynél egy lakcímen kell lakni ahhoz, hogy igénybe tudja venni az elettársad a gyerek után, szóval itt jól jön a házasság, ez havi 10.000ft.

Apasági nyilatkozatot kell tennie az élettársadnak hogy vállalja hogy ő az apa.

Szerintem ennél cikibb dolog nincs.

2014. júl. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hat tuti nem nagy összeg mert ha amúgy lenne senki nem házasodna.ennyire szar a helyzetetek??
2014. júl. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem ciki az apasági nyilatkozat sem.. Nálunk később lesz az esküvő már nemakrunk kapkodni.. nem az számít..
2014. júl. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hál istennek nem annyire rossz, hogy pár ezer ft-n múljon minden.

Én bolond azt hittem, hogy jobban támogatják ezt. :(

Akkor lesz egy pici esküvő :)

Köszönöm a válaszokat! :)

2014. júl. 21. 23:35
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha logikus az ember akkor a támogatásért mint írtam senki nem esküdne.. szóval csak hajrá!!Sok boldogságot gratulálok a picihez..
2014. júl. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%

eleve már ott bukod a dolgot, hogy nem vagy egyedülálló!

egyedülálló az aki nem él se házasságban se élettársi kapcsolatban.

1300.- meg nem éri meg a gyerek apját kitenni otthonról!

2014. júl. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az emelt családi pótlék alig picivel több, de ha már együtt laktok, akkor nem jár. Szóval nem érdemes ezzel trükközni, nem nyertek rajta. Vagy legyetek regisztrált élettársak vagy házasodjatok, ahogy nektek megfelelőbb.
2014. júl. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

"de mégis ha nem nagy összegről van szó akkor lenne egy kis esküvő, mert azért mégis így a normális nem? "


Nincs olyan, hogy "normális". Csak ezért ne házasodjatok, mert ez a norma. MI sem fogunk, jó nekünk így, nekünk nem jelentene semmit az esküvő, legfeljebb plusz kiadást és stresszt.

2014. júl. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!