Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Családi és az egyszeri anyaság...

Családi és az egyszeri anyasági igényléshez kell a kicsi anyakönyvi kivonata?

Figyelt kérdés

2014. júl. 29. 08:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. Plusz a taj kártya és lakcím kártya mind a kettőtöké, meg a te személy igazolvanyod :-)
2014. júl. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen. És az első le írta még mik kellenek! :)
2014. júl. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ki hagytam a védőnőtől kapott igazolast, hogy legalább 4 tanácsadáson meg jelentel :-)
2014. júl. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindennek elég a másolata, nem kell az eredeti példányt elküldened. Én ráírtam az összes igazolvány másolatára, hogy "eredetivel megegyező" és leszignóztam. Sehol nem volt ebből gond.
2014. júl. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, de nem muszáj kivárnod, mire kiküldik a TAJ kártyát. Besétálsz az OEPhez, és kérsz egy igazolást a kicsi TAJ számáról. Ezt is elfogadják mindenhol.

És én a kórházban kaptam az igazolást a 4 pecsétről a zárójelentéssel együtt, nem a védőnőtől.


És mindent fénymásolhatsz nyugodtan, ha levélben küldöd. Én semmit nem írtam rá, nem szignóztam. Így is elfogadták.

2014. júl. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!