Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Munkahely váltás. Hogy számolj...

Munkahely váltás. Hogy számolják a Gyed-et és a Tgyást?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2014.04.07-én felmondtam az előző munkahelyemen és 2014.04.11-én kezdtem az új munkahelyemen. Sajnos Tp-en vagyok szülésig ami 2015.03. hóban lesz, így nem lesz meg a 180 ledolgozott napom. Brutto 158.000 ft a jövedelmem. A szerződés szerinti bruttóból fogják számolni a Gyedet és a tgyást, vagy az egész évet nézik az előző munkahelyemet is? Folyamatosan dolgoztam az elmúlt 3,5 évben. Előre is köszönöm a válaszokat.



2014. aug. 5. 11:07
 1/1 anonim válasza:
Az előző év mivel 2015ben szűlsz az 2014lesz tehát ezt az évet nézikA te helyzeted sem könnyebb hasonló gondjaim vannak.
2014. aug. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!