Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hogyan dolgozzam ezt fel? Már...

Hogyan dolgozzam ezt fel? Már nem olyan a szeretkezés, mint eddig! 8. hónapig küzdöttünk a babáért és most egy munkahely váltás miatt,6-8 hónapig védekezni kell! A párom cserben hagyott, csak halasztgatja baba kérdést!

Figyelt kérdés
2013. dec. 11. 08:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Biztos hogy az uj munka miatt kell védekezni? neki lett uj munka vagy neked?
2013. dec. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Biztos,nekem lett másik munkahelyem és fél év a próbaidőm!
2013. dec. 11. 09:09
 3/9 anonim ***** válasza:
Értem és a párod miben hagyott cserben? neked lett uj munkád. Miben érzed hogy csak halogatja? Ö találta ki ezt a 6-8 hónapot?
2013. dec. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A tavasszal megbeszéltük,hogy jöhet a baba,de jobb lenne ha ez saját házba lenne,mivel akkor albérletben laktunk!

Októberben saját házba költöztünk,már kétszer jött meg azóta és még mindig azt mondja,hogy a december és a januárt adjuk meg esélynek!

8.hónap sikertelenség után,túl az orvosváltáson,a hormonvizsgálaton,a gyógyszereken!

A dokim azt mondta október elején,ha 1-2 hónapom belül nem sikerül akkor a páromnak menni-e kell spermavizsgálatra!

Ehhez nem akar elmenni,én lelkileg össze törtem!Kifogásokat keres,nem meri megmondani,hogy nem akar gyereket vagy fél az eredménytől!

Én időközben kerestem egy nyugisabb munkát,eddig éjjel-nappali benzinkúton dolgoztam!

A párom azt hiszi,hogy 6-8 hónap múlva 37.évesen én újra kezdem ezt az egészet!Nincs erőm hozzá!

2013. dec. 11. 10:00
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem vállalja a vizsgálatot akkor tényleg cserben hagyott. Az egész meddöségi hercehircából ez a legekevésbé kellemetlen dolog. Amit nem árt ha tudtok hogy lehet otthonról is vinni a mintát csak az a lényeg hogy neki kell sze,élyes leadnia és 1 órán belül. A férjemnek ezzel már nincs baja. Mondjuk a helbyen adottra is elment de mondta hogy elég ciki volt. De persze ö is belátja ez a alegkevesebb amit megtehet. A nöknek sokkal rosszabb vizsgálatok vannak, persze hacsak nem kell neki mütét, de ez azért a ritkább.
2013. dec. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
8 hónap az SEMMI!ezt nem is értem.általában 1 évet szoktak mondani a nőgyogyik,hogy addig nem kell semmit beavatkozás,utána kezdődnek a vizsgálatok.ha meg ennyi után elment a kedve a párodnak,ne haragudj azért amit mondok,de az hogy a szex nem olyan gumival vagy hogy most leállt a babaprojekt,mi lesz ha terhes leszelna akkor meg pláne nem lesz olyan a szex.lehet nem elég erős a kapcsolatotok,hogy ezt az egészet kibírja.
2013. dec. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Igaza van az előző válaszolónak, a férjem is otthonról vitte a mintát! Kevésbé tartotta kényelmetlennek, mint a helyszíni küzdelmet. Nem lehet, hogy fél attól, hogy valamit találnak nála? Hogy mondjuk ő szorul kezelésre? Szerintem új lendületet adna a törekvéseknek, ha tudnátok, hogy mindketten egészségesek vagytok, és te is helyrebillenhetnél lelkileg. Beszéljetek erről, próbáld meggyőzni, és ne emészd magad! Sok sikert!
2013. dec. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én férjem is otthonról vitte a mintát...ennyit megtehet ő is.
2013. dec. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Sok pasas beijed ettől a vizsgálattól. :-) A férfiasságukba vetett hitük omlik össze, ha náluk találnak valami bajt. Az én párom ugyan szó nélkül ment, amikor kellett, de azért láttam rajta, hogy nagyon aggódik finoman fogalmazva. Viszont látni kellett volna utána, amikor a doki közölte vele, hogy jóval átlagon felüli az eredmény! :D

Talán a te párodnak is segítene, ha mondanád neki, hogy ez csak rutin, biztosan nem vele van a baj, csak azért kell, mert addig a te vizsgálataidat nem csinálják meg, mert azok fájdalmasak és drágák. És ha esetleg mégis találnak nála valamit, akkor sem dől össze a világ, és legtöbbször meg is tudják oldani a dolgot.

Mondjuk azt nem igazán értem, miért kell most védekeznetek, ha eddig nem jött össze a baba. Most tudnátok élvezni igazán a szexet számolgatás, praktikák és félelmek nélkül, lesz ami lesz alapon. :-)

2013. dec. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!