Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Mit kell tennem, ha szeretném...

Mit kell tennem, ha szeretném ha a gyerek elkezdhetné a bölcsődét, hogy munkát kereshessek, de közben a gyes-t sem szeretném elveszíteni?

Figyelt kérdés
A második gyermekemet beírattam tavasszal bölcsibe, hogy most szeptemberben elkezdhesse. Októbertől kezdtem volna dolgozni a régi munkahelyemen. Most már biztos, hogy oda nem tudnak visszavenni, így munkát kell keresnem. A gyes még jövő év közepéig jár. Ha bejelentkezem a munkanélkülibe és igénylem én, vagy a férjem a gyes extrát, akkor járhat a kicsi bölcsibe? Azért fontos, mert itt több hét is lehet a beszoktatás, új munkahely nem biztos, hogy vár még rám három-négy hetet, amíg beszoktatom a kicsit.
2014. aug. 21. 18:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Gyed mellett is lehet dolgozni pont úgy ahogy gyes mellett és értelem szerűen nem úgy megy az ember dolgozni,hogy a hátára köti a gyereket......

Tehát ha a bölcsibe jár ha a mamához stb akkor is kapod a gyest

2014. aug. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!