Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Párommal az első babánkat...

Párommal az első babánkat tervezzük. Milyen juttatások illetnek meg ha munkahelyről megyek gyesre/gyedre?

Figyelt kérdés
Az probléma ha végig táppénzen vagyok mert olyan helyen dolgozok ahol kismamák nem dolgozhatnak? Ja és még egy mit hol és mikor tudok igényelni és mi kell hozzá?
2014. szept. 1. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:

ennél jobb összefoglalót nem nagyon fogsz találni a kérdésedre, szerintem;


[link]


:)


ui: ha a szükséges ledolgozott napok száma megvan, akkor nem számít, hogy szülés előtti kb. kétszázötven napodat táppénzen, vagy melóban töltötted-e le.

2014. szept. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mióta van munkaviszonyod?

Házasok vagytok?

2014. szept. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
élettársak vagyunk.taval október óta dolgozok folyamatosan
2014. szept. 2. 08:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Előtte nem is volt más bejelentett munkád? Mikorra várható a baba születése?

Valamint ha tudsz mondani egy pontos bruttó bért akkor meg tudom írni, hogy mikre leszel jogosult, mennyi ideig és milyen összegben.

2014. szept. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!