Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Mi a különbség a GYES és a...

Mi a különbség a GYES és a GYED között?

Figyelt kérdés
Be vagyok jelentve és havi 40ezret kapok.Ez számít?
2014. okt. 1. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyed munkaviszonyhoz kötve jár.gyes alanyi jogon,minden anyának. De ha a te jövedelmed alacsony akkor lehet jobban járnál a gyes igényléssel. De erre majd más megmondja a véleményét.:)
2014. okt. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A gyes alanyi jogon jár, a gyed fizetéshez kötött. A 40 ezres fizetésed számít, fontos lenne hogy mióta vagy bejelentve, jelenleg is dolgozol-e. Bár lehet, hogy a gyesnél nem lenne több a 40 ezerre járó gyed. Nézz utána!
2014. okt. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
A GYED 60%, ihpgy ilyen alacsony munkabernek a GYES magasabbszegu....
2014. okt. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor jól gondoltam hogy a gyessel jobban jàrhatok.Gondoltam hogy meg várom az egy év bejelentett munkaviszonyt de így akkor szerintem nincs értelme várnom. :)
2014. okt. 1. 11:52
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez a 40 ezer nettó vagy bruttó?

Mert nem mindegy.

2014. okt. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!