Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Kisfiam 1 éves, ha visszamegye...

Kisfiam 1 éves, ha visszamegyek dolgozni (papíron, gyakorlatilag nem), kapom rá a gyed extrát. Kiveszem a szabijaim és újabb terhességgel elmegyek rögtön táppénzre. Jól gondolom, hogy így jár a gyed és a táppénz egyszerre?

Figyelt kérdés
2014. nov. 2. 22:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Igen, jár.

Csak a munkáltatódat jól megszívatod.

2014. nov. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az nem érdekel. Multi. Porszem vagyok csak a gépezetben.
2014. nov. 2. 22:23
 3/11 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi a választ. :)
2014. nov. 2. 22:24
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor igen, csináld így.
2014. nov. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem vagyok benne biztos, hogy két darab állami juttatást kaphatsz egyszerre, gyed plusz táppénz, de úgy legyen!
2014. nov. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ha valaki gyed extra mellett dolgozik és beteg lesz, érdekes lenne ha nem kapna táppénnzt..
2014. nov. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én táppénzen vagyok, és kapom a gyed extrát is. Visszamentem papíron dolgozni, de rögtön el is mentem táppénzre. Várjuk a 2. gyermekünket.
2014. nov. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

- táppénzen valós betegség nélkül, max.pár hónapig lehetsz igazából...

- ha valaki várandós,kirúgási tilalom alatt áll.

- a gyerek 3 éves, 30 napos koráig csak nagyon indokolt esetben mondhatnak fel, védett vagy,de átszervezéses,gazdasági leépítéses felmondás ellen semmi nem véd meg. multiknál elég gyakoriak a tömeges leépítések

2014. nov. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

7es, köszi, akkor tuti jól gondoltam! :)

8as, leépítéstől nem félek, örülnének ha visszamennék gyed után, de 10 éve ott vagyok, ha kifizetik ami jár, nem török össze, ha másikat kell keresnem, jó diplomával, 2 nyelvtudással, jó referenciákkal sose féltem attól hogy nem találok semmit.

2014. nov. 3. 10:51
 10/11 anonim válasza:

Ez engem is érdekelne, bár nekem kicsit bonyolultabb a helyzetem, ha megengeditek, majd leírnám...

Amúgy ez nem a gyed extra, szerintem, mert az azt jelenti, hogy fizut és gyed-et kapsz. Ha visszamész dolgozni, és kiveszed a szabikat, majd annak letelte után elmész táppénzre, akkor táppénzt és gyed-et kapsz, és ugye a táppénz kevesebb, mint a fizu. De úgy tudom, a második babás anyukák így csinálják.

2014. nov. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!