Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Milyen támogatást esetleg...

Milyen támogatást esetleg segély igényelhetek az államtól illetve a polgármesteri hivataltól?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok!érettégi után szakmát tanultam,szakiskolába. 3 éves kêpzés volt.Majd dolgoztam 2 és fél hónapot, de a munkahely megszünt. Ez volt augusztus végén. Szeptemberbe ismét elkeztem tanulni egy szakiskolába, mert munkalehetősèg nem volt. A második év felénél tehebe estem, de ennek ellenére elvégeztem a sulit. Júniusig kaptam árvaságit is. Ezután férjhezmentem. Szeptember eljén meglett a baba. Július végén megigényeltem, h az állam fizesse utânnam a tb-t. Most a baba után kapom a gyest és a családit. az érdekelne részesülhetek e valamiben még mert ez nagyon kevésnek bizonyul...

2014. nov. 24. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:
esetleg gyermekvédelmi támogatásban, néz utána
2014. nov. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Más segély sajnos nem jár. Mindent kapsz jelenleg, ami neked a fent megadott infókalapján járhat. Családi+gyes. Egyébként a gyes alatt biztosítottt vagy, az eleve az állam adja a gyes ideje alatt.
2014. nov. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Esetleg még a rendszeres gyermekvédelmi kedvezmény, ha a nettó jövedelem 37000ft alatt van, per fő. Akkor jár évente 2x 5800ft erzsébet utalvány, és ingyenes étkezés a bölcsiben/oviban, de ez nálatok még nem aktuális. De attól az utalványt kapnád természetesen.
2014. nov. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy támogatott vagyok. Csak a szülés elötti időszakban,arra a 2 hónapra kellett...
2014. nov. 24. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!