Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Az egyes kerületekben csak...

Az egyes kerületekben csak akkor adnak szülés utáni egyszeri támogatást, ha már huzamosabb ideig ott laktam? Mert én szülés előtt fogok másik kerületbe bejelentkezni.

Figyelt kérdés
7. Kerületi vagyok de most fogom magam 9. Kerületi lakhelyre bejelenteni, májusban szülök. Nincs valami ilyen kikötés hogy legalább X ideje oda kell bejelentve legyél, ahhoz hogy kapj támogatást? (Ha számít valamit másfél éve lakom a 7. Kerületben.)
2014. dec. 11. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi a XIV. kerületben lakunk, itt volt kikötés, minimum 1 éve bejelentett lakcím.
2014. dec. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van, ahol van kikötés. (11. kerületben is pl.), azt nem lehet, hogy csak szülés után jelentkezel át és a 7.-ben kéred?
2014. dec. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A 4. kerületben úgy tudom fél év kell. Ha pont szülés előtt fogsz költözni akkor csináld azt hogy az igénylés után jelentkezel csak át a másik kerületbe.
2014. dec. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bementem a 9. ker. önkormányzathoz, oda 2 év bejelentett lakcím kell.. uhh.. a 7. kert is megkérdezem mert akkor lehet hogy nem jelentkezek ki innen és kapnék támogatást.
2014. dec. 12. 14:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Èn is Szèkesfehèrvaron szültem, Dr Lètai Kinga öt ajánlom nagyon rendes, nem volt fogadott orvosom ő volt pont ügyeletben. Nagyon lelki ismeretes.
2019. aug. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!