Gyed után szabadság?

Figyelt kérdés
Gyed utan ha kidjak a szabit ami felhalmozódott,ennek felhasználása utan vissza kellene nennem teljes állásba de ha gyerek a bölcsibe nem tud alkalmazkodni a kialakult helyzethez ebben az esetben vissza mehetek gyesre?Persze a 3.életévéig?A válaszokat előre is köszönöm!
2015. jan. 19. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól a pillanattól, hogy szabin vagy, kirúghatnak, így próbálj játszani.
2015. jan. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van 30 napos védettségem gyedrol visszatérve vagy rosszul tudom?tehat teszem fel van 24 nap szabim azt kivennem majd telefonálok nékik ,hogy visszajövök gyesre kul.okokbol.Csak azt nem tudom,hogy ha otthon maradok gyesen akkor elkuldhet-e mert vegul is ez nem terheli a munkáltatót(fizu nélküli szabi)
2015. jan. 19. 20:19
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem egyeztess egy munkajogásszal, vagy valamilyen tanácsadóval, én nem vagyok benne biztos, hogy etz meg lehet csinálni
2015. jan. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nos ha a szabi alatt meggondolod magad és vissza akarsz menni fizu nélküli szabira megteheted (ez idő alatt védve is leszel. VISZONT, míg szabin vagy kirúghat, mivel azzal a nappal hogy "munkába állsz" megszűnik a védelem.
2015. jan. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi!De egy dolgot nem értek.Szabadságon vagyok akkor mikor kellene szólni a munkaltatonak hogy mégiscsak otthon maradnék gyesen,teszem fel másnaptól,akkor meg aznap kirughatnak(mivel szabin vagyok aznap)koszi
2015. jan. 20. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!