Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Mit tudok tenni, ha a munkálta...

Mit tudok tenni, ha a munkáltató nem hajlandó aláírni a családi adókedvezményről szóló papírt?

Figyelt kérdés
Mindenórás kismama vagyok és most már "szobafogságra" ítélt az orvos, így nem tudok bemenni a munkáltatóhoz, de kitöltve elküldtem a papírokat.

2015. jan. 20. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:

A férjed veszi igénybe teljes egészében, és a te mutatódtól csak aláírás kell? Mert akkor egyszerűen ikszeld be, hogy nincs munkáltatód...

Akkor lenne jelentősége, ha közösen vennétek igénybe. (bár ellenőrzésen tőlem még egyet sem kértek be)

2015. jan. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, csak a férjem kéri a kedvezményt, neki meg a munkáltatója kéri a másik aláírást. De amúgy is nekem kell feltűntetnem az adóbevalláson, tehát akár elhanyagolható?
2015. jan. 21. 11:22
 3/3 anonim ***** válasza:
NYugodtan írd be, hogy nincs munkáltatód. Ha csak ő veszi igénybe, akkor a te adóbevallásodban meg sem fog jelenni.
2015. jan. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!