Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az adójóváírás igényléséről...

Az adójóváírás igényléséről szóló papírt ki írja alá, mint Munkáltató, ha GYED-en vagyok? Illetve ugyanez a kérdés a családi kedvezménynél is?

Figyelt kérdés
A cég, ahol dolgoztam, vagy az OEP, aki most fizeti nekem a GYED-et? Sajnos most hívták fel a figyelmemet arra, hogy minden évben nyilatkozni kell arról, ha havonta szeretném megkapni. Ha eddig nettóban 86 ezer forintot kaptam, akkor ebben benne van az adójóváírás, vagy eddig sem kaptam meg? Annyira hülye vagyok ezekhez a papírokhoz...
2011. febr. 6. 22:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Az irja alá, aki folyósitja neked a GYED-et. Ha az OEP-től kapod, akkor ők, ha a cégedtől, akkor ők (én pl. a cégemtől kapom).
2011. febr. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor elküldöm az OEP-nek!
2011. febr. 8. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!