Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ha el megyek GYES -re akkor...

Ha el megyek GYES -re akkor attól az iskolával fenn áll a jogviszonyom úgy hogy magántanuló vagyok? Vagy iskolától függ?

Figyelt kérdés
2015. febr. 11. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:
mit szeretnél kérdezni? milyen iskola? középiskola? biztos, hogy nem leszel automatikusan magántanuló, azt kérvényezni kell. hány éves vagy? mert ha kiskorú akkor nem is mehetsz gyesre. de szerintem nem zárja ki a jogviszony a gyest, én is tanultam gyes alatt végig, szakmát is letettem és az eredeti végzettségemben is továbbképeztem magam
2015. febr. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, kérvényezni kell, hogy magántanuló lehess, a tanulói jogviszonyod így is fennt áll.
2015. febr. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!