Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Jogosult leszek az ellátásokra...

Jogosult leszek az ellátásokra ebben ez esetben? (tgyás, gyed)

Figyelt kérdés
2008 augusztusa óta folyamatos a munkaviszonyom. 2009-ben eljöttem táppénzre, majd tgyás, gyed, közben megszületett a második gyermekem is. szóval 2014 januárig itthon voltam. januártól dolgozom, de most szeretnénk még egy babát, és ha sikerül, akkor ismét táppénzre jönnék (multi cég, sok cipekedés, egész napos állás stb.)
2015. febr. 18. 10:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Ugyanannál a cégnél vagy?

Mindenre jogosult leszel, az biztos, csak az összeg számításánál fontos, hogy volt-e elég bérezett napod.

2015. febr. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen ugyanott vagyok. 2014 január 15-től voltam áprilisig szabadságon, azóta dolgozom.
2015. febr. 18. 11:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, így megillet minden. Táppénz is, és csed/gyed ugyanúgy.

Mivel bőven megvannak a bérezett napok is, így abból számolnak majd, nem szerződés szerintiből.

2015. febr. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!