Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Gyermekvédelmi támogatás...

Gyermekvédelmi támogatás lemondása, segítség?

Figyelt kérdés
Mi a menete, milyen papirokat kell magunkkal vinni, ha le akarjuk mondani a gyermekvédelmi támogatást? Esetleg tud valaki letölthető nyomtatványt, amit elég itthon letölteni és feladni?
2015. febr. 22. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
nem szűnik meg márc.1-én? ha megszűnik akkor szerintem erre a pár napra felesleges lemondani. vagy keverem valamivel?
2015. febr. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért akarod lemondani? Egyébként írsz egy levelet hogy alulírott xy szeretném megszünteni a gyermekvédelmi kedvezményem.
2015. febr. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elég egy levél küldése? Egyébként férjhez mentem. Szóval már hivatalosan nem egyedülállóként nevelem a gyerekeim. Csak ha odaállítok hogy férjhez mentem február 14.én..az ügyintéző tuti belekötne..hogy akkor már r3gebb óta nem vagyok egyedülálló..mert az ember nem megy férjhez egyik napról a másikra. Ezt pedig elkerülném. Undoritó volt mikor igényeltem is ahogy faggattak..mit kapok kézhez stb stb...
2015. febr. 22. 23:24
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia. Pont ezen az ellátáson dolgoztam 1 évig.

Írsz egy nyilatkozatot.

xy, szh, idő an Lc... férjhez mentem, megváltozott a neved vagy sem. Megváltozott a család jövedelme és kérd őket vizsgálják felül, hogy beleférsz e a jövedelemhatárba

egyedülállónál 39.900

családban élőknél 37.050. Mellékeld a párod jövedelemigazolását.

Személyesen vagy akár postai is beküldheted. A faggatás már nem az ő hatáskörük! Örüljenek, hogy magadtól tudatod a változást!

2015. febr. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ. Azt még megkérdezném hogy jövedelemigazolás nélkül is lemondhatom? Külföldön dolgozik, nem tudom mikorra tudná a papírokat beszerezni. Ha teszem azt megírom a levélben hogy xy euro a fizetése, ami bőven többre jön ki egy főre mint ami a támogatáshoz kell..azt így elfogadják?
2015. febr. 23. 14:36
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, nyilatkozd le, hogy külföldön dolgozik, vigyél be valami előszerződést, ha van ilyenetek, mennyit keres, stb...

Sztem ez elég lesz nekik. De ha nem, akkor később, ha lesz munkáltatói, akkor azt még csatod be az aktádba.

2015. febr. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!