Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ha az anyukammal kulfoldon...

Ha az anyukammal kulfoldon elek de szeretnek visszakoltozni pestre es folytatni a gimnaziumot mi szukseges ahhoz hogy apukm atvegye a gyamom? N

Figyelt kérdés

Illtve mivan akkor ha o ugye atveszi de honapokig hajon dolgozik es nem sokat van magyarorszagon es a torvenyes felesege aki helyettesithetne nem pesten lakik.az baj? Meglehetne azt oldani h addig amig beirat meg alair par dolgot feljon pestre aztan annyi? A szulikre stb pedig elmegyek magam vagy nenjem..

Az anyukamnak kulfoldrol nem kell haza utaznia amig apam atvesz? Bar terhes es ha igen akkor azt meglehet oldani olyan papirral h nem ulhet repulore?



2015. ápr. 23. 13:55
 1/4 A kérdező kommentje:
A kategoria rossz. Tudom.
2015. ápr. 23. 13:57
 2/4 qqqxxx válasza:
Elmesz magad a szuloi ertekezletre? lol ...ha ezt lehetne, sztem sokan ezt tennek...:D
2015. ápr. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szóval még a kistesó érkezése előtt lelépsz anyukádtól...


Egyáltalán apukád hajlandó átvenni a gyámságod? A felesége hajlandó gondozni téged?


Te nem mehetsz szülőire a "nenjem" nem tudom ki akar lenni...

2015. ápr. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hajlando. Es nem kene gondoznia csak irja ala a szukseges dolgokat.
2015. ápr. 23. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!