Mi lehet ez az összeg?

Figyelt kérdés

Áprilisra jár még gyed és gyes is.

Hallottam, hogy hamarabb utalnak. Viszont az összeg amit kaptam gyed+gyesnek kevés, gyes+csp.nak több. Az sms.ben nem az Álamkincstár szerepel, hanem MagyarKor.

A gyest és a csp.ot egyáltalán egy összegben utalják?


2015. ápr. 30. 14:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Most ém ezt nem értem.Eleve csak gyed vagy csak gyes jár nem?vagy te kapsz gyedet gyest,családit is,mindent?Ezt hogy csinálod?
2015. ápr. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ELírtam: megyei korm.
2015. ápr. 30. 15:07
 3/9 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy tört hónap. A kislányom most lett 2 éves. jár pár napra még gyed és a maradékra gyes.
2015. ápr. 30. 15:08
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyes és a tört havi gyed egyben?
2015. ápr. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Kormányhivataltól jön a csp. meg a gyes nem a MÁK-tól. A gyedet én a munkáltatótól kaptam. De egyben egyébként sem utalnak! Nekem reggel jött a csp. meg a gyes, de külön-külön utalták.
2015. ápr. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem anno mikor még az első gyerekkel voltam gyesen egybe utalták a csp-t és a gyest. Most mivel átkerült a kormányhivatalhoz lehet külön-külön utalják.
2015. ápr. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%

Egész pontosan mikor töltötte a 2. évét a lányod?

Gyedet az OEP utalja v. a munkáltató, egyben a gyessel nem kaphattad meg. Mostantól a gyest és a csp-t a kormányhivatal fogja utalni, nem a MÁK. Külön szokták utalni a gyest és csp-t.

Mennyit kaptál?

2015. ápr. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én egyben kapom a két gyerekre a családit, plusz a nagyobbra a gyest. A kisebbre a gyedet külön. Amikor a nagyobb 2 éves lett, akkor is külön jött rá a törthavi gyed, és külön a csp+törthavi gyes.

Tehát nekem egyben utalják a gyest és a két csp-t

2015. ápr. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha megírod mennyit kaptál, mikor töltötte a lányod a 2-t és mennyi volt a gyed alapod, akkor tudnánk segíteni, így csak találgatni lehet.
2015. máj. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!