A parom 120ezret kap en semmit mert nem. Dolgoztam. Kaphatunk igy valamilyen tamogatast?

Figyelt kérdés
Azon kivul ami nekem kotelezoen jar?Mert igy nagyon szukosen leszunk

2015. máj. 1. 16:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
92%

Az első házasok kedvezménye csak családi kedvezményig jár. A kettőt együtt nem lehet igénybe venni (legalábbis ebben az esetben).


Miért is kapnátok? Tudatosan kell gyereket vállalni, és dolgozni előtte. Szerintem még ez is sok, ami alanyi jogon jár. De hát szerencsétlen gyerek nem tehet róla, hova születik...

2015. máj. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Koszonom a normalis valaszokat....igen becsuszott...nincs szivem elvetetni...meg nem tudom mi leszzz...elso babam lenne...
2015. máj. 1. 20:53
 13/14 anonim ***** válasza:
92%

párod 120-at kap. ha baba meglesz akkor 130 lesz a fizuja a családi adókedvezménnyel, te kapod a csp-t+ gyest, ami 36E (jól írtam az összeget? én már rég kaptam gyest). plusz ugye nem kell a tb-t magad után fizetni, tehát az a 6000 körüli összeg is megmarad....

ha eddig megéltetek 60E/fő pénzből akkor szerintem ki lehet hozni a babát ennyiből a plusszokkal nem marad kevesebb, az első 1 évben olcsón ki lehet hozni a baba ellátását, aztán 1 éves korában meg mehet vele apa gyedre, munka mellett, pici bölcsibe, te meg dolgozni...

2015. máj. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolso!Most latok nemi remenyt hogy igy leirtad.Nem tudom ez a gyed hogy mukodik.Albiban lakunk eddog ketten kijottunk.Most minden megoldast vegigfutunk szerdan megtek dokihoz 2 pozitiv teszt utan.
2015. máj. 2. 05:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!