Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Csed és gyed alatt változhat...

Csed és gyed alatt változhat a munkáltatóm?

Figyelt kérdés
A jelenlegi főnököm akitől táppénzre mentem csak bérli az üzletet. Vissza akarja adni a tulajdonosnak, így h én csed-en vagyok ez lehetséges? Nem szeretném ha megszűnne a munkaviszonyom. És ők ilyent is mondtak. Amúgy a rendes tulaj, aki most visszavenné ő volt a főnököm évekig, csak egy fél évre bérbe adta bizonyos okokból...
2015. jún. 18. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Te a céggel állsz jogviszonyban, nem a cég tulajdonosával vagy bérlőjével.
2015. jún. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze változhat. Nekem is volt, hogy egy cég átvett minket. Munkaszerződést módosítottak, hogy mostmár ugye a másik céggel a munkáltatóm, de mivel jogfolytonosan vett át, így igazából ez csak papírforma. Nem tudom neked milyen szerződésed van.
2015. jún. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A munkavégzés helye ugyanaz, a munkáltató neve más.
2015. jún. 18. 19:36
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Amúgy magánvállalkozónál vagyok. Határozatlan idejű szerződésem van, ha erre gondoltál?
2015. jún. 22. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!