Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Na ilyenkor mi van? GYED-en...

Na ilyenkor mi van? GYED-en vagyok, és "nem áll szóba" velem a munkáltatóm?

Figyelt kérdés
Egy semmi extra kérdésem lett volna a HR-eshez, aki pedig nem válaszol se telefonra se mailekre a felettesem személyében amióta nem vagyok változás állt be,azt sem tudom ki az új főnököm,így őt sem tudom elérni..). Küldjek neki tértivevényes levelet, vagy mit csináljak? Még nekem kellemetlen...
2015. febr. 27. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
menj be személyesen
2015. febr. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A cég központja cirka 150 km-re van tőlem...
2015. febr. 27. 14:26
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Hát akkor beülsz az autóba, vagy a vontra bemész, és tisztázod a helyzetet, mert egyszer annak a gyednek is vége lesz egyszer.
2015. febr. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nincs neki főnöke? Írj egy e-mail-t neki, másolatban a HR-essel.

Tértinek nem sok értelmét látom, arra ugyanúgy nem fog válaszolni, ha nem akar. :S

2015. febr. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Vilcsianyuja ***** válasza:
Nincs olyan kollégád, akit meg tudnál kérni, hogy szóljon a HR-esnek az érdekedben?
2015. febr. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én simán beletenném a HR igazgatót másolatba, a levél szövegébe pedig azt, hogy sajnos az előző levelemre semmilyen reakció nem érkezett, ezért újból megkeresem. Tuti, hogy azonnal lesz válasz...
2015. febr. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!