Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Mák Nemzetközi Kapcsolatok...

Mák Nemzetközi Kapcsolatok Osztályától igényeltem családi pótlékot visszamenőleg. Mivel a honlapjuk nem elérhető már egy ideje, mennyi az ügyintézési határidejük? 15-én lesz 1 hónapja, hogy elküldtem a kérelmemet.

Figyelt kérdés
2015. júl. 13. 10:21
 1/8 anonim ***** válasza:
En kb 2 ket het mulva kaptam valaszt. Majd a kovetkezo honapban mar az osszes penzt is. Vacra kuldted a papirokat? Mert ott intezik.
2015. júl. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
E-mail-on kérték a gyorsabb ügyintézés érdekében. Külföldön lakunk.
2015. júl. 13. 11:02
 3/8 anonim ***** válasza:

ha külföldön éltek akkor nem kaptok csp-t.

milyen lakcímkártyát küldtél az igényléshez?

2015. júl. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A kérdés nem ez volt. Gondolhatod ha befogadták a kérelmet, ők mondták, hogy jár. Am kiküldetés miatt. Otthon is van lakcímem.
2015. júl. 13. 12:11
 5/8 anonim ***** válasza:

Érdekes, barátnőmnek nem igényelhette itthon a csp-ot, mert munkanélküli, a férje külföldön dolgozik, ott kellett igényelni és onnan meg is kapják, akkor igényelhetné itthon, ha elhelyezkedne.

Előtte nekik is befogadták a kérelmüket, még hiánypótlást is kaptak, majd fél év ügyintézés után derült ki mindez.

2015. júl. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az ő férje is kiküldetésben van magyar cég által A1-el?
2015. júl. 14. 15:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Ő kinti cégnél dolgozik, csak itthonról.
2015. júl. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az más. Az én férjem magyar cégtől dolgozott kint. Tehát minden hozzájárulás Magyarországon volt fizetve. Csak az adó külföldre.
2015. júl. 15. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!