Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ebben az esetben ingyen lesz...

Ebben az esetben ingyen lesz az étkezés a gyerekeimnek?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy szeptembertől nagycsaládosoknak ingyen lesz az óvodai étkezés. Harmadik gyermekem novemberben születik. A gyermekeim ebben az esetben novembertől ingyen ebédet kapnak vagy csak a következő tanévtől?
2015. júl. 16. 08:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
3 gyerekünk van, én eddig nem hallottam, hogy változás lesz, eddig 50% kedvezményt kaptak.
2015. júl. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagycsaládosoknak ingyenes lesz szeptembertől, ahol 1 v 2 gyerek van ott kb. 89ezer forintos egy főre jutó jövedelem alatt lesz ingyenes, meg tartósan beteg gyerek esetén is ingyenes lesz, ha jól tudom.
2015. júl. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

3. v. több gyerek esetén mindenképp ingyenes, teljesen mindegy, hogy mennyi ott az 1 főre eső jövedelem.

Kérdező, a 3. gyerek születése után neked is ingyenes lesz, vagyis novembertől. A 3. gyerek születése előtt, vagyis szeptember, októberben abban az esetben lesz ingyenes, ha az 1 főre eső jövedelmetek nem haladja meg azt a kb. 89.400 Ft-ot nettóban.

Annak van igaza, aki azt írja, hogy a nagycsaládosoknak ingyen lesz. Igen, eddig féláron volt, de szeptembertől minden nagycsaládos gyereke ingyen kajcsizhat, akkor is, ha havi 1 millióból élnek.

2015. júl. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
és ez csak az ovis étkezésre, vagy a sulisra is vonatkozik?
2015. júl. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
73%

10-es!


Neki novembertől lesz a 3 gyerek után ingyenes, mivel novemberbe születik a 3. gyerek.


A 3 és annál több gyerekeseknek eddig 50% volt! Most ingyenes lesz, bármennyi a jövedelme!


Az 1-2 gyerekeseknek, 89 408Ft/ főt nem haladja meg a NETTÓ jövedelme, akkor lesz ingyenes az étkezés!


Google a barátod!

2015. júl. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
14-es, én úgy tudom, hogy az ingyen étkezés csak a bölcsikben és ovikban lesz, iskolásokra már nem érvényes.
2015. júl. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!