Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » A táppénz abban az esetben is...

A táppénz abban az esetben is jár ha nincs bejelentett lakcímem? Tartózkodási címem van ahol lakom, de az albérlet és bonyolult, hogy miért de nem lehet ideiglenesen se bejelenten.

Figyelt kérdés

2015. aug. 5. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:

A táppénznek mégis mi köze van a lakcímedhez? Semmi.

A táppénzt nem a lakcímedre kapod, hanem ugyanolyan módon, ugyanoda, mint a munkabéredet.

2015. aug. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az OEP-ben voltam a minap, mert elég bonyolultak a munkáltatómmal kapcsolatos dolgok.. Semmire sem hajlandóak. Ahol eddig dolgoztam, azt átvette egy másik cég.. Azonban elvileg az én nevem továbbra is a régi cég listáján szerepel.. De az üzletvezetőm nem tudta megmondani fizetnek-e továbbra is utánam vagy nem.. És visszaadta a táppénzes papírjaimat, hogy vigyem be az APEH-ba... Elég érdekesnek tartottam, hogy mi köze van az APEH-nak ehhez.. Bevittem, átirányították az OEP-ba ahogy arra számítottam.. Ott az ügyintéző hölgynek az volt a legnagyobb problémája, hogy nincs bejelentett lakcímem és ha ezen nem változtatok akkor nem kapom meg a táppénzt stb... Na most leginkább arra tudok gondolni, hogy a munkáltatóm nem fizet utánam és ezek után kérdéses, hogy egyáltalán eddig fizetett-e .. Ezt viszont az APEH-ban megtudják nekem mondani nem igaz ?!
2015. aug. 6. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!